Книжкова виставка до Дня Знань

 

З 30 серпня по 2 вересня запрошуємо в Український дім на  книжкову  виставку до Дня Знань «Читай.UA».

Книжкова виставка в Українському домі – це яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті  країни.  За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі  так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання.

На відвідувачів чекатиме розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:
• наукова й публіцистична                        
• художні книги для дорослих і дітей
• навчальна й довідкова                             
• періодичні й газетно-журнальні видання
• мистецтвознавча й музична                    
• подарункові й мистецькі альбоми
           
Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з  відомими  письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.   

Від Авторів і видавців чекаємо на цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!    
1 вересня на 17:00 запрошуємо всіх на  благодійний творчий вечір Олексія Мочанова та гурту “Акустичні Люди”. Авторський музичний
проект відомого українського суспільного діяча, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, волонтерську діяльність. Це нагода   послухати чудову музику у звучанні акустичних інструментів та поміркувати разом на вічні теми, яких торкається  автор у текстах своїх пісень. Жага перемоги, цінність дружньої підтримки, любовна лірика та довгі подорожі – що може бути більш справжнім?  
Запрошуємо всіх відвідати книжкову виставку до Дня Знань  «Читай.UA»!          
Виставка проводиться згідно Указу Президента України № 47/2017  Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року  «Про Доктрину інформаційної безпеки України».
Виставка працюватиме з 11:00 до 20:00. Вхід вільний.

Графік роботи:

30 серпня – 2 вересня 2018

з 11:00 до 20:00

Вхід вільний.