Ножове шоу «Сталева грань»

XI Міжнародне ножове шоу «Сталева грань» відбудеться 9 - 10 листопада 2013 в Центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім".

Свято краси і величі клинкових виробів вже не перший рік є основною подією в Україні для захоплених людей, що цінують холодну красу.

Головною метою «Сталевої грані», в першу чергу, є розвиток ножової культури та ознайомлення зі світовими шедеврами різних майстрів як сучасності, так і минулого.

У рамках ножового шоу «Сталева грань» можна ознайомитися з роботами майстрів з України, країн СНД та світу, дізнатися про тенденції світового ринку.

Успіх «Сталевої грані» у відвідувачів, кількість яких з кожним роком збільшується, пояснюється різноманітною розважальною шоу-програмою, в рамках якої можна побачити широкий спектр використання клинкових виробів: від бойових мистецтв до кулінарії і перукарства.

У програмі свята заплановані майстер-класи, семінари, яскраві показові виступи, конкурси та лекції.

Традиційно в рамках заходу для відвідувачів буде відкрито «Місто майстрів», де можна буде не тільки побачити роботу професіоналів ножової, ковальської, гончарної справ та інших народних ремесел, а й спробувати щось зробити самому.

Відвідувачі «Сталевої грані» зможуть побачити лицарські поєдинки та турніри зі стрільби з традиційного, історичного і блочного луків.

Крім того, глядачі зможуть взяти участь у різних конкурсах і отримати тематичні призи від організаторів.

Детальна програма XI Міжнародного ножового шоу «Сталева грань»: http://steeledge.com.ua/proekt.html

Детальна інформація про Міжнародне ножове шоу «Сталева грань» на сайті: http://steeledge.com.ua/

Ножевое шоу Стальная грань

Графік роботи:

9 - 10 Листопада 2013