«КЛАСИКА НА ХВИЛЯХ ДЖАЗУ»

 

Сотні задоволених поціновувачів джазу ще довго будуть жити під враженнями та почуттями неймовірного поєднання творів класики у джазовому звучанні та у виконанні духового оркестру!

Саме 8 квітня 2016 року в Українському домі Національний академічний духовий оркестр України (диригент, Михайло Мороз), зумів насолодити своїх прихильників класикою у джазовій інтерпретації, що йому вдалось на «БІС».

І тому від тепер у серцях відвідувачів, ця музика, наповнена джазовим звучанням, його вільним ритмом та духом свободи стала інструментом, завдяки якого відчуваєш як бринять струни мелодій під віртуозне звучання Національного академічного духового оркестру України, стала мелодією люблячих українських сердець.
Об’єднання чуттєвості глибини класичних творів та свободи, імпровізації джазу відкрили інший світ музики та легкого польоту думок крізь життя.

Слухачі насолоджувались перлинами академічної музики, що звучали по-новому від таких авторів: Ганса Райнова – «Classicgorhythm» (Класика у ритмі), Л. Бетховена в обр. Т.Оно – «Тема з симфонії №9», В.Моцарта в обр. Марка Тейлора – «Маленька нічна серенада», Дж.Каччіні в обр. Г.Корнілова – «Аве Марія», Альбинони в аранжуванні О.Баженова – «Адажио», солістка Заслужена артистка України Валентина Матюшенко, Дж. Верді в обр. Тошіо Машима – «SambadeAida» (Аїда в стилі самби), В.Моцартав о обр. Г.Гудвіна – «Сімфонія №40», соліст – Лауреат міжнародних конкурсів Генадій Ковтун (кларнет), П.Чайковського в обр. О.Баженова – «Лебедине озеро», П.Чайковського в обр. М.Бутенко – «Лускунчик», А.Хачатуряна в обр. П. Мориа – «Танок із шаблями», Л. Ландовскі – «Від Баха до Чайковського», І.Баха - С.Фіногенов – «Жарт», Ф.Сарторі, Аранж. О.Баженова – «Con te partiro» (З тобою).

«Музика, що відповідає найвищим художнім вимогам. Музика, що звертається до вічних питань людства, дозволяє усвідомити серйозні проблеми не тільки розумом, а й серцем. Вона розповідає про Ваші особисті почуття та надії, неначе композитор знав саме Вашу душу» - так відізвався про концерт «КЛАСИКА НА ХВИЛЯХ ДЖАЗУ», який проходив в Українському домі – організатор концерту, Олег Самойдюк.
Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» гостинно запрошує на концерти, які створюють атмосферу душевного блаженства в гармонії з життям у виконані Національного академічного духового оркестру України.

Слідкуйте за нашими анонсами на www.icc-kiev.gov.ua

Графік роботи:

8 квітня

20:00