Київська книжкова виставка до Дня Знань

 

З 27 по 30 серпня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувалася Київська книжкова виставка до дня знань.

Книжкова виставка-ярмарок в Українському домі на Європейській площі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання - художню, наукову, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.

До програми виставки увішли презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів гостинно зустрічав «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкувалися як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходили цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Традиційно, в рамках книжкової виставки-ярмарку було проведено Благодійну акцію «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі змогли зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.

Організатори: ДП «Український дім», Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Київська книжкова виставка до Дня Знань

Графік роботи:

27-30 серпня