КИЇВСЬКА КНИЖКОВА ВИСТАВКА

 

14-16 грудня 2018 року в Українському домі традиційно відбудеться Київська книжкова виставка.

Книжкова виставка в Українському домі – це яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання, яку можна буде придбати за ціною виробника:
• наукова й публіцистична • художні книги для дорослих і дітей
• навчальна й довідкова • періодичні й газетно-журнальні видання
• мистецтвознавча й музична • подарункові й мистецькі альбоми

На відвідувачів виставки очікує різноманітна програма: численні автограф-сесії, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і початківців у царині літератури, цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, які щодня проходитимуть в «Різдвяній вітальні».
Від авторів і видавців чекаємо на цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!
Під час урочистого відкриття виставки відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України" та вручення диплому лауреату премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.
Запрошуємо всіх до участі у книжковій виставці!
Виставка проводиться згідно Указу Президента України № 47/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про Доктрину інформаційної безпеки України».
Офіційний сайт виставки www.bookexpo.in.ua
Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00.
Вхід вільний.

Графік роботи:

14-16 грудня

Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00.

Вхід вільний.