Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

 

В неділю, 19 листопада 2017 року, в Українському домі відбувся Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку».

Програма Фестивалю включала в себе: МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел, друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями, презентації учасниками своїх концертних програм тощо.

У гала – концерті взяли участь лауреати фестивалю та гості: Ніна Матвієнко, проект Jazz Kolo, Ілларія, Ірина Шинкарук, Кирило Стеценко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», Олесь Журавчак, Тарас Яницький, Роман Гриньків, гурти TaRuta та The Doox, Руслана Лоцман, Петро Сказків, Тоня Матвієнко, Георгій Матвіїв, Іванка Червінська, Володимир Польовчик, Максим Бережнюк та інші.

Спеціальними гостями Фестивалю були - Анатолій Паламаренко та Бовсунівські бабусі.

Засновниками та організаторами даного заходу є - народна артистка України Олена Кулик та Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО». Фестиваль відбувся за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації та за сприяння Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів України, Товариства зв'язків з українцями за межами України «Україна-Світ», Національної Ради жінок України, еко-культурного фестивалю «Трипі́льське ко́ло».

Партнер Фестивалю - ДП «Український дім».

Графік роботи:

19 листопада

з 10:00 до 21:00

Вхід вільний