ІІ Київський міжнародний туристичний форум

Впродовж 10-12 жовтня 2013 року в Україні відбудеться ІІ Київський міжнародний туристичний форум. У відкритті Форуму візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ЮНВТО Талеб Ріфаї, Голова Делегації Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, Посол Німеччини в Україні Кристоф Вейл та Президент Американської торгівельної палати в Україні Хорхе Зукоскі.

«Україна - дивовижна країна з потужним туристичним потенціалом! Згідно із статистичними даними Всесвітньої туристичної організації ЮНВТО, у світі сфера туризму та курортів генерує кожне 12 робоче місце й складає 30% від світового експорту послуг. При цьому її внесок у світовий ВВП складає 9%. Туризм - одна з точок зростання української економіки. Досвід ЮНВТО підтверджує перспективність його розвитку. Це цілий кластер, який створює нові робочі місця, підвищує імідж держави. Цей потенціал туризму ми прагнемо реалізувати в Україні», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Під час Форуму заплановано також низку інших заходів, зокрема, засідання міністрів туризму країн Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС), представлення експозиції туристичних та курортних можливостей регіонів України (Міжнародна курортна виставка «Україна – цілий рік»), в т.ч. представлення проекту «Олімпійська надія. Зимові Олімпійські Ігри 2022 року в Карпатах» та Євробаскет–2015.

В рамках Форуму планується спільне засідання Ради представників регіонів сфери туризму та курортів і Ради туристичних міст України, учасники якого обговорять питання розробки Державної цільової програми розвитку туризму та курортів в Україні до 2022 року.

Поза тим, в рамках Форуму відбудеться дискусія за участі міністрів туризму держав ОЧЕС щодо активізації туризму в акваторії Чорного моря на тему «Регіон Чорного моря. Спільні кордони – спільні рішення». Доповідачами з питань розвитку чорноморського регіону, зокрема, будуть Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова та Міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

Впродовж трьох днів роботи Форуму його учасники матимуть можливість також взяти участь у різноманітних панельних дискусіях згідно з Програмою, з якою можна буде ознайомитися згодом на сайті Державного агентства України з туризму та курортів.

II Киевский международный туристический форум

Оргкомітет Форуму:

Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine)

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +380 44 503 52 99

Перейти на сайт

Оргкомітет виставки «Україна – цілий рік»:

Республіканське підприємство «Кримське курортно-туристичне агентство»

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефонb: +380 652 544 600
+380 652 711 042
+380 652 271 06 40
+380 093 271 10 42
+380 093 367 80 93

Перейти на сайт