IX Київська міжнародна книжкова виставка

Офіційне відкриття 16 травня 2013р. о 12-00

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитись з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут ви знайдете художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

За традицією під час проходження виставки триватиме благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей», за результатами якої зібрані кошти буде направлено на видання та придбання підручників та художніх книжок шрифтом Брайля. В акції приймуть участь: видавці, політики, діячі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу – усі небайдужі до долі дітей з вадами зору.

Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Не пропустіть яскраве свято книги на ІX Київській міжнародній книжковій виставці в Українському домі!

Book exhibition logo

Графік роботи

16 Травня - 19 Травня 2013

Четвер - Неділя: 10:00 - 19:00

Зал проведення

Центральна зала

Організатор виставки

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Телефон: +38 (044) 596 93 08

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://bookexpo.in.ua/