ХІV Міжнародний дитячий фестиваль “Світ талантів - 2017”

 

2 грудня в Українському домі відбувся ХІV Міжнародний дитячий фестиваль “Світ талантів - 2017” за участю талановитих дітей України та інших країн світу.

Проект проходить вже на протязі 14 років за ініціативи Міжнародної громадської організації “Жінка ІІІ тисячоліття” - об’єднання ділових та успішних жінок, які взяли на себе обов’язок дати кожній дитині в Україні шанс реалізувати свої можливості, створити умови для їх духовного розвитку. Цей Фестиваль допомагає дітям реалізувати свої здібності, популяризувати національні культурні традиції, обмінюватися творчим досвідом, створювати атмосферу дружби і взаєморозуміння між дітьми, презентувати Україну як талановиту та гостинну країну. Фестиваль «Світ талантів» об’єднав учасників конкурсу “Шоу краси”, вокалістів, танцюристів, дизайнерів, художників, вокальні та хореографічні колективи, театри мод. Цей проект має і соціальний характер – в ньому завжди беруть участь діти соціальної категорії, які найбільш потребують уваги суспільства. В такому масштабному яскравому святі таланту прийняло участь 1200 талановитих дітей.

Організатори вважають, що спільними зусиллями небайдужих дорослих була реалізована головна мета Фестивалю - виявлення та підтримка дитячих талантів, створення атмосфери дружби і взаєморозуміння між дітьми.

Графік роботи:

2 грудня

Вхід вільний.