Х Ювілейний Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «Kiev Art Time»

 

В неділю, 22 травня 2016 року в концертній залі Українського дому успішно пройшов конкурс в номінації «Хореографія» Х Ювілейного Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Kiev Art Time». Відбувся святковий Гала-концерт переможців попередніх конкурсів «Kiev Art Time».

На конкурсних виступах та Гала-концерті глядачі побачили грандіозне свято танцю та пісні від кращих колективів та індивідуальних виконавців з різних куточків України.

Цього року «Kiev Art Time» зібрав талановитих виконавців з Харківської, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Вінницької та інших областей. На сцені показали свою творчість дитячі, юнацькі та дорослі колективи у народному та сучасному жанрах.

Переможців 10-го конкурсу-фестивалю обирало журі, до складу якого входять провідні митці України: народний артист України Григорій Чапкіс, народна артистка України Алла Попова, заслужений діяч культури України Валерій Шкоріненко, заслужений діяч мистецтв України, композитор Алла Мігай та інші.

Глядачі отримали незабутні враження, а всі учасники – нагороди та спеціальні призи.

http://www.ukrpress.info/2016/05/22/x-konkursu-festival-kiev-art-time/

Графік роботи:

22 травня

З 11:00 до 18:00