IV Всеукраїнський форум сім’ї

 

У перший день весни, 1 березня 2019 року, Національний сімейний рух України провів на високому державному рівні в Українському домі IV Всеукраїнський форум сім’ї.

Захід, спрямований на покращення стану інституції сім'ї в Україні, відбувся за ініціативи Всеукраїнського Собору та за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.

У цьому масштабному заході прийняв участь особисто Президент України Петро Порошенко, Голова РНБО України Олександр Турчинов, міністр МВС України Арсен Аваков, члени українського Уряду та Народні депутати України.
У рамках форуму відбулися пленарні засідання та робота тематичних секцій, розроблено глобальну стратегію сімейного руху. Зокрема, була презентована Програма дій на 2019 рік.

Організатори за мету заходу поставили собі як консолідацію зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї, так і формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.
До участі у форумі також було запрошено науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій, батьківських комітетів, просімейних, дитячих і молодіжних організацій з усіх областей України. У заході прийняли участь близько 1000 делегатів.

 

Графік роботи:

1 березня