IV Національний форум "Нерухомість України"

 

 

9-10 грудня в Українському домі пройдуть два неймовірні дні Національного Форуму «Нерухомість України».

День міжнародних експертів (Inter-Experts Day) 9 грудня 2015 року збере на круглому столі експертів з таких країн як Іспанія, Франція, США, Індія, Сингапур, Німеччина, Туреччина, Болгарія, Латвія, Бельгія, Казахстан, Ліван, Україна та інших країн світу, де обговорюватиметься питання ролі експертної спільноти у прийнятті рішень в сфері нерухомості та впливу цих рішень на економічні процеси.

Також зранку учасники Форуму матимуть змогу відвідати майстер-класи від міжнародних експертів і успішних бізнесменів з 30-40-річним досвідом у сфері нерухомості, архітектури, інвестицій в нерухомість та девелопменту, менеджменту, маркетингу, всесвітньо відомих тренерів з нерухомості, real estate коучів, що також є членами FIABCI International.

День Конференції 10 грудня 2015 року буде насичений виступами представників українського ринку нерухомості, органів управління в сфері економіки України, експертів різних сфер бізнес-циклу на ринку - брокерів, девелоперів та інвесторів, експертів, менеджерів та успішних бізнесменів у форматі пленарного засідання та панельних дискусій. Завдяки зусиллям FIABCI-Україна, що є представником і спонсором заходу, ключовими спікерами і учасниками панельних дискусій будуть не лише українські фахівці, а й всесвітньо відомі представники світового ринку нерухомості, зокрема Світовий Президент Міжнародної Федерації професіоналів з нерухомості FIABCI International Даніела Гросенбахер, що щорічно відвідує всього 20 країн, до яких цього року потрапила Україна. Даніела є успішним ріелтором з Нью-Йорку, яка продає об’єкти вартістю від 10 до 100 млн. доларів США.

Першого дня привітає учасників особисто президент Світової ради девелоперів і інвесторів FIABCI і один з головних організаторів IV Національного Форуму, президент FIABCI-Україна Тельман Аббасов, який представить ведучих майстер-класів та їх теми.

Так, для брокерів та ріелторів будуть цікаві теми від власника мережі агентств нерухомості у Барселоні та на Коста Брава - Рамона Рієра Тороба «Як працювати з брокерами Іспанії та Каталонії?» та Президента світової ради брокерів FIABCI Фарук Махмуда – мільйонера з Індії на тему «Як вивести свою ріелторську компанію на світовий рівень?».

Девелоперам та забудовникам надзвичайно поталанить стати слухачами таких відомих у світі девелоперів як Доктор Лім з Сінгапура та Яна Мровец з Німеччини. Теми, які будуть озвучені цими експертами: «Розвиток нерухомості в Азії – нові тенденції та міркування» та «Нові можливості для девелоперів та інвесторів: Глобальні мегатренди та інноваційні концепції в розвитку нерухомості».

Для усіх фахівців на ринку нерухомості, а також тих, хто лише починає свій шлях і рухається до успіху ми запросили професора чотирьох університетів у Європі та real-estate коуча Хендріка Нелде, який проведе майстер-клас на тему «Успіх – це не випадковість». Очікуємо велику кількість фахівців та студентів вузів, що пов’язують своє майбутнє з професіями архітекторів, девелоперів, інвесторів у нерухомість, оцінщиків, власників бізнесів у сфері нерухомості та інших молодих людей, які прагнуть до нових рівнів свого розвитку та розвитку у своїй професії.

Організатори цієї історичної події підготували для усіх бажаючих феєричне дійство - Церемонію Нагородження ПРЕМІЄЮ “Професійне визнання“ і “Національний Рейтинг Ріелторів та Девелоперських компаній”, яка відбудеться під час Гала Вечері 10 грудня 2015 року одразу після завершення конференції.

Організаторами IV Національного Форуму "Нерухомість України" у 2015 році є:
FIABCI-Україна (міжнародна Федерація професіоналів у сфері нерухомості), Спілка фахівців з нерухомості України, Ріелторська Палата України і Асоціація професійних управляючих нерухомістю України.

Приєднуйтеся до цієї абсолютно унікальної події в історії українського ринку нерухомості, слідкуйте за новинами про спікерів, експертів та про ринок нерухомості в Україні, реєструйтеся аби не пропустити можливість послухати та повчитися у професіоналів світового класу!

Зареєструватися на участь у Форумі можна за цим посиланням: https://goo.gl/forms/vKmO0q7aAK

Всі питання щодо участі та співпраці з IV Національним форумом "Нерухомість України" направляти на емейл оргкомітету форуму: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВЕБ-СТОРІНКА ФОРУМУ: realestateforumukraine.com


 

смачноfest

Графік роботи:

9 - 10 грудня