17 Міжнародний конгрес з колісних пар

23 вересня розпочав свою роботу 17 Міжнародний конгрес з колісних пар. Офіційне відкриття відбулося о 10.00 в Центральній залі Українського дому. На відкритті конгресу був присутній Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Конгрес передбачає проведення 14 сесій, які охоплять різні теми, що стосуються виробництва та використання колісних пар. Конгрес супроводжує спеціалізована виставка, в якій беруть участь найбільші компанії залізничної індустрії.

Міжнародний конгрес з колісних пар - одне з найбільш авторитетних заходів колісної індустрії . Конгрес є платформою для спілкування та обміну досвідом серед національних операторів залізниць, виробників з/д коліс, бандажів і колісних пар, постачальників обладнання та комплектуючих для з/д індустрії, наукових інститутів, дослідних лабораторій, стандартизуючих і сертифікуючих організацій.

Міжнародний колісний конгрес IWC був заснований компанією Luccini в 1963 році. Перший конгрес був заснований в Бергамо, Італії, в цьому ж році. З того часу тільки з двома винятками конгреси проводилися кожні три роки. Міжнародний конгрес з колісних пар найвпливовіший захід колісної індустрії.

Міжнародний конгрес з колісних пар протягом 48 років є однією з найбільш популярних майданчиків для обміну досвідом експертів і виробників в області колісних пар з усього світу. Конгрес є своєрідною платформою для спілкування та обміну досвідом серед національних операторів залізниць; виробників з/д коліс, бандажів і колісних пар; постачальників устаткування і комплектуючих для з/д індустрії; наукових інститутів; дослідних лабораторій; стандартизуючих і сертифікуючих організацій; регуляторних організацій.

У 2013 році Конгрес вперше відбудеться на території СНД - у Києві, столиці України. Організатором 17- го Міжнародного Конгресу з колісних пар виступить компанія KLW - WheelCo - www.klw.biz.

У рамках конгресу традиційно проходитиме виставка.

На Міжнародному колісному конгресі ви зможете:

  • 1. Представити свою компанію на виставці.
    Розкажіть про свої останні досягнення і обговоріть результати з іншими лідерами галузі на виставці 17- го МКК.
  • 2. Обмінятися досвідом на конференції.
    Обговоріть ключові питання галузі зі своїми колегами, щоб вирішувати проблеми свого бізнесу більш ефективно.
  • 3. Знайти нові ділові контакти на вечірніх заходах.
    Вечірні заходи - відмінна можливість поспілкуватися зі своїми клієнтами і зав'язати нові ділові контакти.
17 Международный конгресс по колесным парам

Контакти:

Оргкомітет17 - го Міжнародного конгресу з колісним парам

вул. Писаржевського , 1А , 49000 , Дніпропетровськ , Україна

Тел:. +380 56 736 60 06 (доб. 200 569)

Факс: +380 562 389 482 389 580

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З усіх питань, що пов'язані з участю і реєстрацією, звертайтесь до Наталії Нестеренко

Тел.: +38 (044) 390-76-70,
+7 (495) 640-47-15,
+38 (0562) 389-413

Моб.: +38 (066) 284-70-84

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.