Анонс

МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ
МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ

З 20 листопада до 12 грудня у Національному центрі «Український дім» відбудеться виставка сучасного українського мистецтва «Медіазалежність. Українська версія».

Детальніше
Презентація концепції діяльності Українського дому
Презентація концепції діяльності Українського дому

10 жовтня в Національному центрі «Український дім» відбулася презентація нової концепції діяльності Українського дому.

Детальніше
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІАБЕТУ
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІАБЕТУ

13 листопада Всесвітній День Діабету – соціально орієнтована акція, яка цього року пройде під гаслом «Діабет: Захисти свою сім’ю». Захід важливий для популяризації профілактики, а також для підвищення якості лікування цукрового діабету. Він є також дуже важливим доказом можливостей боротьби з неінфекційними хворобами.

Детальніше
Комедія «Ніч з графом Каліостро»
Комедія «Ніч з графом Каліостро»

16 листопада о 19.00 у концертній залі Українського дому «Ніч з графом Каліостро».

Детальніше
Виставки
Виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019»

15-16 листопада запрошуємо в Український дім старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019», в ході яких будуть представлені більше 100 закордонних та українських вищів.

Детальніше
Прем'єра 2019 року!! Комедія «Хочу зніматися в кіно»
Прем'єра 2019 року!! Комедія «Хочу зніматися в кіно»

У головній ролі мега-зірка, найсмішніша актриса на українській сцені, яка підкорила своїм неперевершеним гумором серця самих вибагливих критиків -Катерина Кістень.

Детальніше
Сатирична комедія «Єврейський годинник»
Сатирична комедія «Єврейський годинник»

23 листопада в концертній залі Українського дому сатирична комедія сучасності «Єврейський годинник» Сергія Кисельова, Андрія Рушковського.

Детальніше

вул. Хрещатик 2, Київ, 01001, Україна – престижна адреса для престижного заходу.

Виставкові площі. Київ ЕКСПО. Конференц-зали Києва.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6