Міжнародний Форум «Новомедіа»

15 - 17 Листопада 2013 року у столичному Українському домі відбудеться Міжнародний Форум «Новомедіа» - головний медіамайданчик країни.

Протягом трьох днів Форуму на учасників чекає насичена програма – більше 40 спікерів, сесії, дискусії, виставки, «круглі столи», ток-шоу, презентації, а також новий проект – «Ярмарок вакансій»! Головними пріоритетами заходу є професійна журналиістика і християнські цінності та взаємозв᾽язок між ними.

Телевізійна інформаційна панель програми МФН представлена головними редакторами телеканалів, телеведучими і репортерами. Крім того, вперше до участі в програмі Форуму запрошені фотографи провідних видань. Не без уваги залишиться і правовий аспект у журналістиці, а також у програмі – сесії про «дитячі» ЗМІ.

Чи є сьогодні місце газетам в медіа та які перспективи розвитку цього сектору? Як створити успішне онлайн-видання та використати нові можливості YouTube? І що таке інформаційна графіка? Яким чином соціальні медіа впливають на сучасність? На ці та інші питання відповідатимуть кращі спеціалісти своєї справи.

У рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження «Novomedia Awards». Виробників кращих теле-, радіо- та друкованої продукцій, що популяризують вічні цінності, нагородять тематичною статуеткою у номінаціях «Систематичне висвітлення вічних цінностей» та «Відповідальна журналістика».

Міжнародний Форум «Новомедіа» - щорічна зустріч медіапрацівників у Києві. Унікальна платформа для спілкування серед представників медіа-сектору України та країн ближнього зарубіжжя. Тут зустрічаються представники світських та релігійних ЗМІ. Спеціалісти різних сфер – телебачення, радіомовлення, газетно-журнального сектору, Інтернета зберуться в одному місці для обміну досвідом.

Нагадаємо, що це вже третій Форум у такому форматі, який організовує Асоціація «Новомедіа».

У 2011-м захід відвідали представники усіх типів ЗМІ із 10 країн світу, а 2012-го спікерами стали 45 ключових медіаспеціалістів. Головне гасло Форуму: "Нові медіа - вічні цінності".

Для участі у Міжнародному Форумі «Новомедіа» необхідно зареєструватись.

Прес-центр МФН

Международный Форум «Новомедиа»

Графік роботи:

15 - 17 Листопада 2013