Міжнародна виставка породистих котів

 

В центральній залі Українського дому 11-12 жовтня 2014 р. пройде Міжнародна виставка породистих котів. Виставку проводить "КФЦ "Роял Феліне" під егідою міжнародної федерації FIFe, генеральний спонсор Purina ®Pro Plan®.

Будуть представлені коти та кошенята близько 30 різних порід з українських та європейських розплідників. У суботу та неділю буде проводитись урочистий конкурс, на якому запрошені міжнародні експерти обиратимуть найкращих представників порід, а потім серед них - найкращого кота виставки. Переможці отримають подарунки від генерального спонсора.

У рамках виставки запланована благодійна акція "Купи кота - допоможи АТО". Відвідувачі матимуть змогу придбати кошеня, виручені гроші за якого будуть перераховані на користь АТО. У акції прийматимуть участь кошенята порід Британська, Мейн Кун та Курильський бобтейл.

У виставковій залі працюватиме професійний фотограф, художник боді-арту, будуть представлені зоотовари і корма, а також сувеніри та якісні продукти бджільництва для людей та тварин. Кожному відвідувачу - подарунок від генерального спонсора.

Виставка відкрита для відвідувачів 11-12 жовтня з 10.00 до 19.00.

Міжнародна виставка породистих котів

Графік роботи:

11 - 12 жовтня 2014 року

Вхід – 40 грн., пільговий – 20 грн.,

діти до 7 років та пенсіонери – безкоштовно.