Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та Виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»

14-16 листопада 2013 року в Українському домі відбудуться XXIІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та Виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організатори виставок: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

Програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:

 • - найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
 • - більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
 • - виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі (вул. Хрещатик, 2);
 • - офіційний каталог безкоштовно розповсюджується серед відвідувачів виставки;
 • - широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
 • - нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
 • - виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
 • - щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
 • - виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням Кабінету міністрів України.

Виставка традиційно розміщується на двох поверхах Українського дому. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом. Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» будуть представлені більше 50 вузів з різних країн світу.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном. При цьому відвідувачів можуть цікавити різні програми – когось будуть цікавити програми вивчення іноземних мов, когось – середня освіта за кордоном, та, звичайно, вища освіта.

Тих, кого цікавить навчання в Україні, запрошуємо відвідати виставку «Освіта та кар’єра – 2013», в якій будуть представлені понад 50 українських вишів.

Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Запрошуємо відвідати виставки!

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та Виставка закордонних
      навчальних закладів «Освіта за кордоном»

Виставки працюють:

14-15 листопада 2013 з 11:00 до 18:00

16 листопада 2013 з 11:00 до 17:00

Контакти:

Тел.: +38 (044) 287-37-43

Тел.: +38 (044) 237-85-43

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вхід вільний