Міжнародна конференція PHP Frameworks Day

12 жовтня 2013 відбудеться Міжнародна конференція PHP Frameworks Day.

Міжнародна конференція PHP Frameworks Days - це актуальні і доступні доповіді від самих просунутих php-розробників, можливість легко і швидко розібратися з функціоналом фреймворків, щоб у наслідку максимально ефективно використовувати їх у проектах. Це невимушене спілкування, талановиті та перспективні в IT-сфері учасники, це відмінний привід знайти нові контакти або оновити старі знайомства.

Кожний захід збирає найкращих фахівців з різних куточків СНД. Серед спікерів знаходяться також і безпосередні автори (contributors) фреймворків. "Frameworks Days " - це можливість безпосередньо брати участь в обговоренні останніх подій у світі фреймворків.

Конференція "Frameworks Days" виникла як спадкоємець ZFConf Ukraine - міжнародній конференції, присвяченій Zend Framework, що пройшла в 2010 році і яка зібрала більш ніж 500 учасників та велику кількість позитивних відгуків.

Для того, щоб взяти участь у конференції, потрібно обов'язково зареєструватися на сайті PHP Frameworks Day - frameworksdays.com

Аудиторія: розробники, менеджери проектів з України, Росії та сусідніх країн СНД.

Міжнародна конференція PHP Frameworks Day

Якщо ви хочете запропонувати свою доповідь, напишіть на пошту:

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вкажіть тему доповіді , інформацію про себе , короткий зміст доповіді (тези) . Мова доповідей - російська.

Додаткова інформація

frameworksdays.com