Інтелектуальна Самооборона: презентація книги «Сіверщина в боротьбі за Волю»

 

12 жовтня в Українському домі презентували книгу нарисів про національно-визвольну боротьбу першої половини ХХ століття на Чернігівщині «Сіверщина в боротьбі за волю», автор якої - Олександр Ясенчук - краєзнавець, керівник Чернігівської обласної «Самооборони Майдану».

У книзі розміщено нариси про боротьбу українців з російською агресією на крайніх північних межах України – чернігівському Поліссі.

У книгу вміщено унікальні спогади Героя України Левка Лук’яненка про антибільщовицьке повстання початку 30-х років: виступ Рябченка, що стався на Городнянщині.

Книга вийшла в рамках проекту «Інтелектуальна Самооборона» і відкриває собою серію книг, що направлені на руйнацію історичних міфів, що стосується Чернігово-Сіверського краю.

Минулої весни в рамках проекту, з ініціативи Левка Лук’яненка в україно-російському прикордонні було поширено декілька сотень примірників книги Павла Штепи «Московство» російською мовою.

В презентації взяли участь: автор Олександр Ясенчук, Герой України, політик - Левко Лук’яненко та інші політики, журналісти, літературознавці, історики.