II КИЇВ-ЕТНО-МЮЗІК-ФЕСТ "ВІРТУОЗИ ФОЛКУ"

 

18 листопада 2018 року в Українському домі відбудеться II Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» під девізом «Від троїстої музики — до фолк-року».

Протягом дня для гостей події працюватиме кілька фестивальних локацій:
КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ учасників та гостей фестивалю.
МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел.
ГАЛА-КОНЦЕРТ кращих виконавців 2018 року та лауреатів Фестивалю 2017 року та гостей Фестивалю.
У рамках фестивалю відбудуться спеціальні заходи: прес-конференції, творчі лабораторії, виставки та презентації друкованих видань, творів мистецтва, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями, флешмоби тощо.

До участі у події запрошуються:

1. Професійних виконавців, викладачів, студентів музичних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, а також учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
Учасниками Фестивалю можуть бути як окремі виконавці так і ансамблі (гурти) в кількості до 10 осіб за напрямками (номінаціями):
• сольний або ансамблевий спів (a capella або з супроводом)
• солісти - інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти)
• інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (гурти) (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів)
 
2. Майстри з виготовлення етно-музичних інструментів та майстрів народних ремесел.
Учасниками фестивалю можуть бути як окремі майстри так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етнопродукції, незалежно від віку та статі.
Участь у Фестивалі можлива як у формі проведення майстер-класу з виготовлення виробів по різних жанрах так і виставки творів народних майстрів (етно-музичніінструменти, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька, плетіння з соломи, лози, рогози, бісеру, кераміка, гончарні вироби, різьблення по дереву, бондарство тощо).
 
Участь у Фестивалі безкоштовна.
Заявки приймаються до 15.10.2018 на ел.адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бланки ЗАЯВОК на участь http://dnipro-art.com.ua/virtuozyfolku/zayavka

Графік роботи:

18 листопада