II-ий Міжнародний Конгрес приватних детективів

 

В четвер, 19 жовтня 2017 року в Українському домі відбувся ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів.

На сьогоднішній день, це знакова подія в суспільному житті України, так як захід зібрав еліту світового приватного розшуку та дав поштовх розвитку вітчизняної сфери недержавної безпеки.

Організатори II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів, спираючись на віковий досвід зарубіжних колег, визначили для себе за мету налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками у сфері середнього і великого бізнесу.

Країна і суспільство стомилися від міфів і чуток, які оточують професію приватного детектива. Настав час відкрити знання про реальні можливості українських «сищиків» на міжнародних ринках безпеки бізнесу та особистості – акцентували спікери у своїх виступах.

Саме це і було передбачено організаторами в програмі II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів. А це унікальні приклади з практичної діяльності, відкриття в сферах де здається вже все відомо, презентація нових видів бізнесу та інше розуміння цілого пласта можливостей захистити себе. Детективні і бізнес-структури повинні знайти один одного і зрозуміти, що для розвитку, захисту та процвітання - вони потрібні один одному.

В рамках Конресу проходили панельні дискусії в сесійних режимах, а саме:

  • Сесія 1. Круглий стіл «Держава vs приватний розшук: вороги чи партнери? Правові аспекти.
  • Сесія 2. Панельна дискусія «Як з мисливця не перетворитися в жертву. Практичні кейси з міжнародного детективного досвіду» Сесія 3. Прес-конференція «Український приватний розшук розкриває таємниці»
  • Сесія 4. Презентація навчально-методичного посібника «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності»
  • Сесія 5. Детективи - бізнесу: досить боятися, пора захищатися і заробляти! (Правда про реальні можливості приватних детективів в презентаціях практичних кейсів щодо захисту бізнесу і особистості на вітчизняних і зарубіжних ринках безпеки)

Графік роботи:

19 жовтня