I СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

 

16 березня 2018 року в Українському домі вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота провела Судовий форум, на якому обговорювалися актуальні питання судоустрою та судочинства.

Засновування Асоціацією подібного незалежного дискусійного майданчика є вимогою часу та природною реакцією на кульмінаційні події кінця 2017 року, коли в ході судово-правової реформи нарешті запрацював оновлений Верховний Суд, набули чинності нові правила адміністративного, господарського та цивільного судочинства. Саме зараз адвокати набувають свій перший практичний досвід, адаптуючи питання захисту інтересів клієнтів до нових процесуальних реалій. Тому місія подібного заходу в тому щоб, відкинувши стереотипне розуміння процесуальних новел виключно крізь призму «зрад» та «перемог» – адвокати та їх клієнти на прикладі реальних справ отримали практичні поради щодо найбільш хвилюючих питань процесуального життя в пореформений період. Завданням Асоціації в даному контексті є створення усіх необхідних умов для відвертості, незалежності, професійності та в підсумку продуктивності запланованої дискусії. Сприяв цьому і склад спікерів форуму, серед яких провідні адвокати, в тому числі із суддівським досвідом, судді, зокрема з адвокатським минулим, науковці, інші відомі правники, які забезпечили високу професійність обговорення першого практичного «врожаю» з полів оновленого вітчизняного судочинства.

Захід відбувся за підтримки Генерального партнера Форуму – національного лідера судової практики з провідної юридичної компанії EQUITY та Експертного партнера заходу – компанії Pavlenko Legal Group.

Графік роботи:

16 березня