Грандіозний мотиваційний семінар «Power Day - День повний сил»

 

9 вересня 2017 року в Українському домі пройде грандіозний мотиваційний семінар «Power Day - День повний сил» від фінансового експерта, керівника Salve Group і PK Academy Петера Кріштофовіча.

Цей день буде повний мотиваційної енергії і саморозвитку, який надасть старт любому, не дивлячись на вік, стать, професію. Петер Криштофович поділиться своїми секретами досягнення цілей, успішного веденню бізнесу, правильної комунікації зі своїми співробітниками, колегами, а також сконцентрує увагу на власнорозробленій методиці "позитивної психології"!
Кількість місць обмежена!! Придбати квитки можна тут  salveevents.com.ua
Подробиці можна дізнатися за тел: (044) 359-02-85, 067-225-67-50.


ПЕТЕР КРИШТОФОВИЧ - Словацький підприємець і мотиватор. За версією чеського журналу «Week» входить в число найбагатших чехів і словаків, в Румунії був удостоєний премії «Підприємець року», а в Україні його компанія потрапила в топ 100 компаній. Завдяки освіті, саморозвитку та мотиваційним семінарам, створив одну з найуспішніших фінансово-консультаційних компаній свого роду в Центральній і Східній Європі.
Організатор семінару: Salve Finance Україна - одна з найбільших незалежних компаній, які пропонують посередницькі послуги на фінансовому ринку. Salve Finance спеціалізується на фінансовому забезпеченні дітей і сімей, забезпеченні пенсії, в питаннях безпечного та вигідного вкладення коштів, а також на консультаціях по іншим фінансовим продуктам.

Графік роботи:

9 вересня