ГБ-ФЕСТ! ПЕРШЕ СВЯТО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ та ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ У КИЄВІ

 

В неділю, 22 жовтня 2017 року в Українському домі кожен активний киянин мав унікальну змогу побачити на власні очі найцікавіші проекти громадського бюджету, які презентували їхні команди, та відразу долучитися до співпраці з командами, підтримати їх своїми голосами, побачити, як діє демократія, внести свої пропозиції щодо розвитку механізму Громадського бюджету та електронної демократії у Києві. Цьогорічний захід відбувався під гаслами: «Проведи цей день із сім`єю з користю для себе і нашого міста!», «Зробимо місто кращим без підкупів та фальсифікацій!»

На відвідувачів було підготовлене організаторами дуже насичене та цікаве свято для всієї родини: виступи дитячих колективів, різноманітні майстер-класи, школи робототехніки, IT-кластер, комп’ютерні змагання. Кожен мав змогу пройти різноманітні інноваційні навчання за сучасними методиками. Історично важливою частиною ГБ-Фесту стали круглі столи у рамках яких розглядалися найгостріші питання ГБ-2 та концепція ГБ-3, а саме, на першому круглому столі відбулося відкрите засідання громадського суду присяжних – Громадської бюджетної комісії, яка розглянула усі скандальні проекти та приймала рішення, щодо їхньої долі. (Див. Заява ГБК). Цей круглий стіл відбувався за участю координаторів ГБ – Міської робочої групи та керівництва бюджетної комісії Київради. Таки відбувся круглий стіл на тему «Секрети успіху лідерів голосування. У форматі презентацій команд, які просувають 5+ проектів, з яких хоч 1 є в прохідному списку (за винятком команд/проектів, які розглядатимуться в Частині-1)». Цікавим був крулий стіл з громадського обговорення концепції ГБ-3 та питання участі в ГБ шкіл та інших закладів освіти.

Під час заходу відвідувачі отримали консультації щодо громадського бюджету, з технічних питань та проголосували за цікаві проекти!

Графік роботи:

22 жовтня

з 12:00 до 18:00

вхід вільний