ГАЛА-КОНЦЕРТ «Мистецтво без кордонів»

 

12 листопада в Українському дому відбувся  Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв іноземних студентів в Україні «Мистецтво без кордонів».

Мета фестивалю - зміцнення міжнаціональних зв'язків, виховання толерантності, гармонізація міжетнічних відносин в студентському середовищі, формування толерантної культури спілкування, поваги та розуміння багатого розмаїття культур і національних традицій через творче спілкування, створення умов для культурного обміну та національної взаємодії, підтримка талановитих і яскравих виконавців у реалізації їх творчого потенціалу.

У заході взяли участь  дипломатичні представництва в Україні, представники органів державної та виконавчої влади, культурні і громадські діячі, українські та іноземні студенти, які навчаються в освітніх закладах на території м. Києва, ректори, проректори, декани вищих навчальних закладів м. Києва.

Організатор: Громадська організація «Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном»
За підтримки: Міністерства культури України,  Міністерства освіти і науки України, Київського національно університету імені Тараса Шевченка, Товариство «Знання» України.

Графік роботи:

12 листопада

Вхід вільний