Гала-концерт фестивалю «Діти за майбутнє України»

 

Напередодні Дня Святого Миколая другий фестиваль «Діти за майбутнє України» об’єднав на одній сцені українських зірок та дітей із різних регіонів країни.

18 грудня в Українському домі відбувся гала-концерт щорічного фестивалю «Діти за майбутнє України».

Понад 100 маленьких зірочок, талановитих дітей із різних регіонів України, вдруге вийшли на велику сцену, щоб об’єднати національні інтереси та вшанувати українські традиції.

Організаторами заходу є Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» за підтримки Президента Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні Вікторії Лісничої. Захід проходить під егідою Міністерства соціальної політики України та Міністерства культури України.

Цьогоріч організатори недарма вирішили провести концерт саме в грудні, напередодні Дня Святого Миколая, аби подарувати дітям святковий настрій та передноворічні подарунки, залишивши в їх серцях частинку чарівної казочки. У щорічному гала-концерті взяли участь діти-переселенці із зони АТО, що мешкають в Київській області, діти із регіонів західної України, що є вихованцями модельних, театральних, хореографічних та вокальних шкіл.

Проект підтримали багато відомих митців та зірок української естради. Разом з дітьми на сцену вийшли народні артисти України, переможці міжнародних конкурсів, танцювальні колективи, відомі музичні гурти. Глядачами гала-концерту «Діти за майбутнє України» станули 300 дітей-переселенців, привезених із місць компактного проживання. Ці дітлахи віднайшли надію у світле майбутнє та повірили, що у житті кожного з нас є добрі чарівники та феї, які і подарунки презентують, і допоможуть відкрити дверцята у казковий світ.

nikolay

Графік роботи:

18 грудня

15.00