Український дім представить Україну на 65 Франкфуртському книжковому ярмарку

З 9 по 13 жовтня 2013 року Український дім від імені Державного комітету телебачення та радіомовлення України представить українське книговидавництво на найбільшому книжковому ярмарку у Франкфурті. Саме цей книжковий ярмарок вважається одним з найстаріших книжкових форумів світу і є головною подією, на якій зароджуються майбутні тенденції книговидавництва на наступний рік.

Українську делегацію очолить директор державного спеціалізованого видавництва «Либідь» Олена Бойко. Організаційно-інформаційну складову роботи української делегації та представлення національного стенду буде здійснювати представник ДП «Український дім» Альона Циганок.

Цього року національна експозиція «Книги України» складатиметься з найкращих зразків української літератури таких видавництв як: «Либідь», «Картографія», «Знання», «Фоліо», «Майстер-клас», «Родовід» «Особистості», «Купола» та «Преса». Також на українському стенді будуть представлені власні видання Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», а саме: художній альбом присвячений до 1025-річчя Хрещення Русі «Х століть Православ’я. Історія Русі в образах її Святих», каталог «Фонди Українського дому», який був виданий до 20-річчя створення Українського дому та художній альбом «Народні художники України».

Франкфуртський книжковий ярмарок – це унікальний майданчик для популяризації книжкової індустрії загалом та здійснення культурного обміну між його учасниками. Більшість видавців та літературних агентів матимуть змогу провести безліч ділових зустрічей та налагодити свій видавничий бізнес. Крім цього, форум дає можливість кожній країні гідно представити себе через свої літературні та культурні надбання. Традиційно на виставці одна з країн-учасниць виступає у якості почесного гостя, цього року – це Бразилія.

З повною програмою заходів можна ознайомитися на сайті виставки: http://www.buchmesse.de

Украинский дом представит Украину на 65 Франкфуртской книжной ярмарке

Графік роботи:

9 - 13 Жовтня 2013

Перейти на сайт