Форум інклюзивної політики «Нові можливості»

 

12 жовтня 2018 року в Українському домі відбувся Форум інклюзивної політики «Нові можливості».

Під час Форуму відбувалися чотири панельні дискусії з презентацією практик створення інклюзивного середовища, застосування новітніх технологій в розвитку інклюзії, презентація мистецьких проектів та адаптованої літератури для розвитку мовлення у дітей з особливими освітніми потребами.
Також спікери ознайомили з досвідом працевлаштування людей з інвалідністю, зокрема і через соціальне підприємництво. В рамках проекту видано порадник «Наше місто – зручне та доступне для всіх» , а також календар на 2019 рік з абеткою жестової мови. Форум перекладала жестовою мовою перекладачка програми ТСН - Людмила Руденко.
Модератор: Уляна Пчолкіна, голова осередку в Київській області ГО «Група активної реабілітації», телеведуча, фіналістка першого у світі Міжнародного конкурсу краси для дівчат на візках (Miss Wheelchair World 2017).
Учасники Форуму - відомі громадські діячі, керівники закладів реабілітації людей з інвалідністю, діячі культури, представники IT компаній , представники Міністерства освіти, соціальної політики, представники студентства та журналісти.
Форум інклюзивної політики «Нові можливості» розпочався презентацією про діяльність Урядової уповноваженої особи з інвалідністю Раїси Панасюк: «Досягнення. Напрацювання. Плани». Протягом дня, відбулися чотири панельні дискусії, інклюзивний концерт та виставки. Фотовиставки: «Присвячена пам’яті Раїси Панасюк» (БФ «Людмили Станіславенко»); «Навколо світу на інвалідному візку» (Микола Подрезан); «Матуся, ти повірила у мене» (ГО ВО «Союз осіб з інвалідністю України»); «Ми інакші, але ми серед Вас» (ГО «Вінниця Даун Синдром»); «Паростки» (режисер театру «Паростки» Віталій Любота, фотограф Наталія Кондратюк).
Також відбулась виставка декоративно-прикладного мистецтва, де було презентовано вироби людей з інвалідністю: декоративні вироби, живопис, барельєфні картини, біжутерія, народна вишивка, картини та багато іншого. Працювала виставка та презентація інклюзивної літератури від «Видавничий центр «12» та «ДивоГра».
Організатори Форуму були Ірина Борзова, Всеукраїнська громадська організація «Розвиток. Розвиток» та громадська організація «Гармонія» за підтримки КМДА, «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

Графік роботи:

12 жовтня

о 10:00

Вхід вільний