Форум інклюзивної політики «Нові можливості»

 

12 жовтня в Українському домі відбудеться Форум інклюзивної політики «Нові можливості».

Під час Форуму відбудеться чотири панельні дискусії з презентацією практик створення інклюзивного середовища, застосування новітніх технологій в розвитку інклюзії, презентація мистецьких проектів та адаптованої літератури для розвитку мовлення у дітей з особливими освітніми потребами, Також спікери ознайомлять з досвідом працевлаштування людей з інвалідністю, зокрема і через соціальне підприємництво.
Організатор форуму - Ірина Борзова ( інформація за телефоном 067-765-50-25)
В рамках проекту видано порадник «Наше місто – зручне та доступне для всіх» , а також календар на 2019 рік з абеткою жестової мови.
Форум буде перекладати жестовою мовою перекладачка програми ТСН Людмила Руденко.
Модератор заходу - Уляна Пчолкіна, голова осередку в Київській області ГО «Група активної реабілітації», телеведуча, фіналістка першого у світі Міжнародного конкурсу краси для дівчат на візках (Miss Wheelchair World 2017).
Учасники: відомі громадські діячі, керівники закладів реабілітації людей з інвалідністю, діячі культури ,представники IT компаній , представники Міністерства освіти, соціальної політики представники студентства та журналісти.
Форум інклюзивної політики «Нові можливості» розпочнеться о 10.00 годині презентацією Про діяльність Урядової уповноваженої особи з інвалідністю Раїси Панасюк: «Досягнення. Напрацювання. Плани». Протягом дня, до 15.00 години, відбудеться чотири панельні дискусії, інклюзивний концерт та виставки.
Фотовиставки:
•    «Присвячена пам’яті Раїси Панасюк» (БФ «Людмили Станіславенко»)
•    «Навколо світу на інвалідному візку» (Микола Подрезан)
•    «Матуся, ти повірила у мене» (ГО ВО «Союз осіб з інвалідністю України»)
•    «Ми інакші, але ми серед Вас» (ГО «Вінниця Даун Синдром»)
•   «Паростки» (режисер театру «Паростки» Віталій Любота, фотограф Наталія Кондратюк).
Виставка декоративно-прикладного мистецтва, де буде презентовано вироби людей з інвалідністю: декоративні вироби, живопис, барельєфні картини, біжутерія, народна вишивка, картини та багато іншого.
Виставка та презентація інклюзивної літератури від «Видавничий центр «12» та «ДивоГра».
Організатори Форуму: Всеукраїнська громадська організація «Розвиток.Розвиток» та громадська організація «Гармонія» за підтримки КМДА, «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».
Вхід вільний.

Графік роботи:

12 жовтня

о 10:00

Вхід вільний