FORUM 360°ІНСТРУМЕНТИ ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ В МАЛИЙ БІЗНЕС

 

 

21 квітня 2015 в Українському домі відбувся FORUM360.

Перший захід був присвячений темі “Інструменти залучення коштів в малий бізнес”. Прийняли участь провідні фахівці в галузі інвестицій, зокрема: кредитних спілок, венчурних фондів, банків та їх асоціацій, серед яких президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторія Волковська, Голова правління Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» Лариса Прядко, Павло Роднін лідер Громадської ініціативи «Розвиток Середнього Класу», Ольга Тугай Голова Кредитної спілки «Київський кредитний Альянс», генеральний директор видавництва “Бліц Інформ” Володимир Чеповий, Генеральний директор ТОВ «Компанія зі управління активами «IQ-Technology» Віктор Жученко, а також президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, представник Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Катерина Рігг.

Лідери фінансової галузі висловили спільну позицію, що економіка України знаходиться в кризі і банківський сектор, нажаль не працює на розвиток і знаходиться в системній кризі. Але в той же час для малого та середнього бізнесу є багато інших можливостей залучення коштів це: кредитні спілки, венчурні фонди, грантові програми, партнерство у бізнесі, прямі інвестиції. Важливим питанням, яке постало на форумі це визнання власності в Україні і трудностей з цим пов'язаних. Для більш глибшого висвітлення цієї проблематики було вирішено присвятити окремий юридичний форум.
На завершення Форуму 360 “Інструменти залучення коштів в малий бізнес” учасники висловили думку про те що єдиним можливим інструментом, який дасть можливість змінити економічну ситуацію є об’єднання підприємців.
Концепція форуму: ФОРУМ360 - цикл навчальних заходів, що відбудуться протягом 2015-2016 року. Кожний захід відбувається протягом 360 хвилин. Захід передбачає панельні дискусії на різні підтеми в рамках визначеної теми та нетворкингове спілкування між учасниками.

Чекайте вже в травні наступні заходи в рамках FORUM360:
- Актуальні проблеми функціонування туристичного ринку
- Юридичні аспекти розвитку бізнесу.

Організатори: ГО “Клуб ділових людей” в партнерстві з ДП “Український дім».
 
Про форум дізнавайтесь на 
Сторінка заходу
Сторінка ФОРУМ360 в Facebook

Контактна особа: Антон Матіяш
+38 097 92 450 38
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.