Фестиваль "Сім'я Fest"

 

4 - 5 липня в Українському домі відбувся Міжнародний фестиваль "Сім'я Fest".


Обидва дні заходу для гостей та відвідувачів виступили знамениті спікери. Своїми порадами з батьками ділились: Дмитро Карпачов, Ольга Сумська, Олена Трибрат, Інна Силант’єва, Наталія Холоденко, Маргарита Січкар, Анна Валенса і ще 27 відомих українських зірок і психологів.

На міжнародному фестивалі "Сім'я Fest" батьки дізнались про секрети виховання дітей та сімейних подорожей, технологію планування і досягнення сімейного щастя, як зробити сім'ю здоровою, побороти нудьгу у відносинах, як правильно сваритися та робити так, щоб конфлікти просували відносини.Організатори фестивалю провели благодійну акцію спільно з благодійним фондом «Таблеточки» для допомоги важкохворим дітям.

Вперше в Україні на фестивалі провели перепис щасливих сімей. Кожен, хто вважав свою пару і сім'ю щасливою - приходив, записувався і став почесним прикладом щасливої сім'ї.

Крім цього на фестивалі був святковий ярмарок, проводились різноманітні майстер-класи для дітей і дорослих, тематичні фотозони, та навіть "світ" жіночої краси

"Сім'я Fest" став чудовою нагодою дізнатись про секрети кращого сімейного життя та допоміг батькам навчитись і розуміти своїх дітей.
Сім'я Fest

Сім'я Fest Сім'я Fest Сім'я Fest

Сім'я Fest Сім'я Fest