Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

 

11-12 березня в Українському домі для тих, хто цікавиться інноваціями, робототехнікою та LEGO, відбувся перший Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»!

Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — це масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. В рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 10-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Більше 1000 дітей з усієї України продемонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему “Пліч-о-пліч з тваринами”. Протягом останніх 6 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей та тварин, дізнавались, яким чином ми впливаємо одне на одного, і як можна покращити нашу взаємодію. На фестивалі «ROBOfirst – більше ніж роботи!» було представлено близько 130 різних дитячих проектів-стартапів на цю тему. У конкурсах прийняло участь понад 124 команд юних техніків.

Приємно, що саме Український дім став для молодих обдарувань тим центром їхніх ідей та можливостей, де вони показали та реалізували себе у визнанні.

Графік роботи:

11-12 березня

Вхід безкоштовний.