ФЕСТИВАЛЬ КУХНІ ТА КУЛЬТУРИ КРАЇН АЗІЇ – 2014

8 листопада 2014 року з 13:00 до 18:00 в центральній залі Українського дому посольства країн Азії акредитовані в Україні (зокрема В’єтнаму, Індонезії, Малайзії, Республіки Кореї, Пакистану та Японії) у співпраці з Міжнародним дипломатичним клубом вдруге представляють "Фестиваль кухні та культури країн Азії – 2014".

Фестиваль організований із благочинною метою, для зміцнення зв’язків між громадянами різних країн та покращення взаєморозуміння між країнами Азії та Україною. Завдяки події очікується, що українці отримають ширші знання та досвід про унікальні та різноманітні культури, кухню та мистецтво країн Азії.

Особливістю заходу стане демонстрація традиційних та національних страв, виступи митців, показ документальних фільмів та художніх виставок. Відвідувачі зможуть скуштувати екзотичні страви азіатської кухні та подивится спеціально підібрані тематичні фільми. Серед відвідувачів буде також розіграна лотерея з цінними призами, наданими щедрими спонсорами заходу. Всі кошти, виручені під час Фестивалю, будуть спрямовані на благочинність.

Фестиваль стане особливою подією серед заходів цієї осені в Україні. Тому він рекомендований всім охочим для відвідування та отримання особливого досвіду. Ласкаво просимо на «Фестиваль кухні та культури країн Азії – 2014"!

Вхід вільний для всіх бажаючих.

ФЕСТИВАЛЬ КУХНІ ТА КУЛЬТУРИ КРАЇН АЗІЇ – 2014

Графік роботи:

8 листопада 2014 року