«ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА» Свято солодощів та розваг до Дня Києва

 

Прекраснішого свята, свята дитинства та найсмачніших вражень, свята солодощів та розваг, як Фестиваль морозива в Українському домі, годі і придумати. А ще, він кожного року проводиться разом із святкуванням Дня міста Києва - столиці нашої держави Україна!

Цього річ Фестиваль морозива відбувся при повному аншлазі.

Хто завітав на фестиваль, залишився не тільки задоволеним, а й прекрасно враженим асортиментом та кількістю конкурсів, представленими на святі. Адже, «Фестиваль морозива» - це прекрасна можливість поєднання різних смаків морозива з родинним відпочинкам у самому центрі столиці! Це феєрія улюблених смаків, а також: концертна шоу-програма; безпрограшні лотереї, конкурси з мильними кульками, вікторини, інтерактивна програма за участі аніматорів та мультиплікаційних героїв; «Фото-зони» з мультиплікаційними персонажами; батути для найактивніших; розмальовування аквагримом, тату; нагородженням переможців вікторин кращими зразками морозиваю

Тож Фестиваль морозива - це прекрасна можливість поласувати морозивом і солодощами та відпочити разом з усією сім’єю на Дны Киэва, де свою кращу продукцію у широкому асортименті пропонували найвідоміші вітчизняні виробники морозива в Україні.

 

Графік роботи:

25-26 травня