Фестиваль "Молодь єднає Україну!"

 

Жовтень для Українського дому місяць доволі насичений на цікаві події та заходи. Так, 13 жовтня 2018 року в рамках міжнародного всеукраїнського суспільно- мистецького проекту єдності "Обіймись, Україно, зі світом! Україна - Світ" в Українському домі відбувся фестиваль “Молодь єднає Україну!», на виконання Указу Президента України № 580/2015 від 14.10.2015 "Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді в 2016-2020 р.р.".

Гаслом фестивалю було обрано патріотичний слоган: «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!"
В програмі фестивалю відбувались виступи Заслужених артистів та діячів мистецтв України, а також випускників та студентів Академії мистецтв та Коледжу зв’язку, а також нагородження переможців спортивних змагань та захоплюючі номери від козаків Реєстрового козацтва.
Організатори: МБФ "Обіймись, Україно, зі світом! Україна – Світ», а співорганізатори: "АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ"- комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради, Українське Реєстрове Козацтво, Коледж зв’язку, Національна Рада Жінок України, "Мистецький спецназ", Школа "Менеджменту та технологій", Дизайнерська студія "SOBOLEVA&VRONSKAY" під девізом KULTURE&ART та ДП "Український дім", за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.

Графік роботи:

13 жовтня