Фестиваль "Молодь єднає Україну!"

 

13 жовтня в рамках міжнародного всеукраїнського суспільно- мистецького проекту єдності "Обіймись, Україно зі світом! Україна - Світ" в Українському домі відбудеться фестиваль “Молодь єднає Україну!» На виконання Указу Президента України № 580/2015 від 14.10.2015 "Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді в 2016-2020 р.р.".

Гасло фестивалю: «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!"
В програмі виступи Заслужених артистів та діячів мистецтв України, а також випускників та студентів Академії мистецтв та Коледжу зв’язку, нагородження переможців спортивних змагань та захоплюючі номери Реєстрового козацтва.

Головний організатор: МБФ "Обіймись, Україно зі світом! Україна – Світ»
Співорганізатори: "АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ" комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради, Українське Реєстрове Козацтво, Коледж зв’язку, Національна Рада Жінок України, "Мистецький спецназ", Школа "Менеджменту та технологій", Дизайнерська студія "SOBOLEVA&VRONSKAY" під девізом KULTURE&ART, ДП "Український дім".

За підтримки: Міністерства оборони України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації.

Контакти організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 099-050-66-67
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 066-080-92-54

Графік роботи:

13 жовтня