Фестиваль міжнародної кухні і творчості СмачноFest vol.2
Їж. Мандруй. Відпочивай.

 

25-26 липня в Українському домі на Європейські площі відбувся другий фестиваль міжнародної кухні і творчості СмачноFest vol.2.

В’єтнамська, кавказька, індійська, китайська, японська, канадська, іспанська, французька та українська кухні були представлені на СмачноFest vol.2.

Відвідувачі мали змогу скоштувати жаб’ячі лапки, традиційну іспанську паелью, запашні чебуреки, соковитий шашлик, узбецький плов, лаваш з сулугуні, китайську локшину та ще багато різноманітних страв. Для прихильників вегетаріанської їжі було створено особливе меню: бургери з морепродуктами, смажені овочі, грибочки, свіжі салати.

Протягом двох днів на СмачноFest vol.2 гостей фестивалю розважав неперевершений ведучий – Святослав Галюк та Dj-Slap.

Лаунж-зона створила особливу атмосферу на фестивалі. Шанувальники міжнародної кухні не тільки смачно їли, а й відпочивали у кріслах-мішках компанії Poparada, ховались від пекучого сонця в тіні під шатром, пробували нові смаки кальяну і знаходили нових друзів.

Що ж до любителів не лише смачно поїсти, а й активно відпочити – для них компанія Billiard-pro створила особливе свято. Настільний теніс та більярд привернули увагу відвідувачів, які не змарнували шансу продемонструвати власні вміння у грі. Крім цього усі бажаючі мали змогу пограти в Angry Birds не тільки на телефоні, а й вживу.

Що ж до любителів не лише смачно їсти, а й активно відпочивати – для них компанія Billiard-pro зробила особливе свято. Настільні теніси та біліярд порадували не одного відвідувача. Крім цього усі бажаючі мали змогу пограти в Angry Birds не тільки на телефоні, а вживу.

Другий фестиваль міжнародної кухні та творчості СмачноFest vol.2 зробив спекотні липневі вихідні насиченими, активними та незабутніми! Дякуємо усім, хто був з нами! Чекаємо на наступному фестивалі міжнародної кухні і творчості.

СмачноFest СмачноFest СмачноFest СмачноFest СмачноFest СмачноFest

смачноfest

Графік роботи:

25 - 26 липня

12:00 - 21:00

Вхід вільний