ФЕСТИВАЛЬ АЛЬТЕРНАТИВНОГО НАВЧАННЯ ФАН Fest

 

При повному аншлазі 26 та 27 листопада в Українському домі проходив ФЕСТИВАЛЬ АЛЬТЕРНАТИВНОГО НАВЧАННЯ ФАН Fest за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України.

В рамках реалізації нової концепції культурно-ідеалогічної платформи Українського дому, в основі якої лежить його перетворення на консолідуючу платформу для впровадження та реалізації вагомих новітніх творчих, наукових доробків, а також з метою виконання Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки – Український дім – Центр національної ідеї організував цікавий інтерактивний «Фестиваль Альтернативного Навчання» (далі ФАН Fest). На ФАН Fest організаторами було створено єдиний майданчик з цікавими та інтерактивними локаціями: різноманітні напрямки альтернативного навчання та освіта за кордоном; After-school activity (спорт, творчість, наука, винаходи); територія для знайомства та спілкування однодумців; інтелектуальний відпочинок (музейний «острів»). А також цікаві практикуми, майстер-класи, настільні ігри, дискусійні майданчики; тематичний та книжковий ярмарки; фото-зони; фуд-корти; цікаві сюрпризи та подарунки. Ці два дні були зануренням у цікаве інтерактивне середовище навчання, спілкування, досліджень, мрій та відпочинку для дорослих, дітей та підлітків, а також чудова нагода відпочити разом з усією сім’єю у центрі столиці.

Фестиваль також відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та ознайомилась із новими методиками альтернативного навчання. Міністр зацікавилась у їх застосуванні у галузі освіти в Україні та пообіцяла сприяти цьому.

Графік роботи:

26-27 листопада

З 10:00 до 20:00