ФЕЄРІЯ ГУМОРУ

 

10 квітня Український дім об’єднає найкращих гумористів та артистів української естради.

Майстри художнього слова з різних куточків України нагадали нам, що головним та природнім засобом для доброго здоров’я кожного з нас є сміх. Саме добрий, здоровий гумор і найголовніше літературний, який допомагає нам переживати ті сумні події, які потрібно гідно пройти. Народні та заслужені артисти України, які протягом десятиліть збирають переповнені зали не залишили байдужим свого глядача. Арсенал жартів, який вилікує нас від недуг, був складений за кращими рецептами гумористів. Не дарма кажуть, що людина відкривається по справжньому, коли посміхається. Сміх робить неймовірний вплив на наш організм і володіє силою, яка піднімає з ліжка хворих, допомагає на змаганнях, знімає стрес і виводить з будь-якої депресії.

Усі, хто любить українську пісню і вміє посміятися не лише над іншими, а й над собою, гарно выдпочили і оздоровились на святі з нагоди Дня сміху «ФЕЄРІЯ ГУМОРУ». Концертна програма відбулась за участі: Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Анатолія Паламаренка та кращих гумористів країни: народного артиста України - Анатолія Матвійчука; народного артиста України - Грицька Драпака; заслуженого артиста України Володимира Пушкаря; заслужених діячів мистецтв України - Євгена Дударя, заслуженого артиста України Миколи Савчука ,заслуженого діяча мистецтв України - Олександра Вітера.

А також у концертній програмі прозвучали жартівливі пісні у виконанні: народної артистки України Оксани Пекун, заслуженої артистки України - Руслани Лоцман, заслуженої артистки України - Ярослави Руденко, Народного Фольклорного ансамблю «Червона калина», Ансамблю «Громиця», Ансамблю «Гуляй Душа».
Глядачі отримали неймовірні приємні враження та оздоровились старовинним українським методом – щирим сміхом!

 

Графік роботи:

10 квітня