Футбольний клуб «Динамо Київ» допомагає відновлювати Український Дім

«Ми щиро вдячні за допомогу нашим небайдужим партнерам. Український Дім – це не просто підприємство, але й справжній національний центр єдності. Саме тому, нашою спільною метою є його найшвидше відновлення після буремних подій Революції Гідності , аби гості Українського Дому завжди могли відчувати у його стінах дружню та комфортну атмосферу», - з цими слова Директор ДП «Український Дім» Юрій Стельмащук звернувся до президента Футбольного Клубу «Динамо Київ» Ігоря Михайловича Суркіса, який виступив у ролі мецената Українського Дому, надавши допомогу у проведенні робіт із заміни віконних склопакетів у приміщенні прес-центру.

Ця реконструкція має сприяти налагодженню умов для ефективної праці не лише прес служби Українського Дому, а й журналістської спільноти Києва та України.

Цей акт благодійності ФК «Динамо Київ» не перший для керівництва клубу і направлений на збереження та відновлення культурних осередків столиці. Крім цього, за ініціативою президента клубу Ігоря Михайловича Суркіса, ФК «Динамо Київ» регулярно допомагає бійцям, які беруть участь у військових діях у зоні АТО.

Директор Українського Дому Юрій Стельмащук передав «Подяку за підтримку у відновленні підприємства» Ігорю Суркісу та запросив юних динамівців на святкування Нового року біля ялинки в Українському Домі.

І меценат Ігор Суркіс, і Директор Українського Дому Юрій Стельмащук впевнені – це є першим кроком до довгих та дружніх стосунків двох організацій, які опікуються майбутнім України.

Футбольний клуб «Динамо Київ» допомагає відновлювати Український Дім

Режим роботи:

1 Грудня 2014