Fashion Awards: Битва дитячих модельних агентств

 

2 червня 2018 року в Українському домі відбулась перша в Україні «Битва дитячих модельних агентств» в рамках низки заходів Fashion Awards від компанії Monet.

Протягом усього дня чисельну публіку та гостей втішали та займали незвичайні та креативні дитячі покази, захоплююча шоу-програма, цікаві майстер-класи, шоу-руми з дизайнерським одягом, зона вуличної їжі, а також родзинка дня - битва модельних шкіл.
Десять дитячих модельних агентств зі всієї України змагалися за звання кращого. Крім визначення переможця, серед усіх учасників були розподілені інші номінації, такі як: найкраща модель школи, краще дефіле, краща презентація школи, відкриття сезону і ін.
Журі конкурсу було титуловане та зіркове, а це: Тимофій Нагорний, Марина Кінах, Кенді-суперстар, дизайнер бренду Zov і інші.
«Битва дитячих модельних агентств» - незабутні емоції для батьків і дітей!
Організатор цього заходу - івент-компанія «MONET». Увага до деталей і дрібниць, індивідуальний підхід до кожного Клієнта, досвід управління в сфері надання івент послуг і бажання творити добрі справи в комплексі надало святу та заходу особливий почерк: реалістичний, якісний і неповторний.

Графік роботи:

2 червня