Виставка-форум «Спорт та спортивна індустрія України»

13 вересня 2013 року в Українському домі відкрилася масштабна спортивна виставка «Спорт та спортивна індустрія України».

Український дім вперше в Україні створює своєрідний «спортивний майданчик», який об’єднує людей небайдужих до здорового способу життя. Тут представлені спортивні федерації, екстремальні види спорту, магазини спортивного обладнання, тренажерні зали, центри реабілітації та профільні ЗМІ.

На офіційне відкриття, яке розпочалося о 12.00, завітали гості у складі Міністра молоді та спорту Сафіулліна Равіля Сафовича, Голови комітету ВРУ з питань молодіжної політики, спорту та туризму Палатного Артура Леонідовича, президента Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевича Валерія Михайловича та заступника голови КМДА Коржа Віктора Петровича.

Разом з ними виставку відкривали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Назарович Бубка, президент спортивного комітету України Шевляк Ілля Миколайович та директор Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Гриценко Оксана Іванівна.

Після урочистого перерізання червоної стрічки всі почесні гості поспілкувався з представниками ЗМІ та здійснили огляд експозиції. Кожен вид спорту представляли федерації, олімпійські чемпіони та чемпіони світу. Звичайно, з кожним учасником було зроблено фото на пам'ять.

Виставка вражає великою кількістю нагород українських спортсменів. Кожна федерація з гордістю представила кубки та медалі своїх вихованців. Особливістю виставки став відкритий майданчик, де представлені спортивні мотоцикли та автомобілі. На відкритому повітрі можна спробувати пострибати на батуті, познайомитися зі спортом з собаками та побачити справжній дакарівський «Камаз».

Приємно відзначити, що на виставку завітало безліч дітей, які в честь відкриття запустили повітряні кульки на сходах Українського дому. Для них ведучі форуму підготували цікаві вікторини в яких брали участь олімпійські чемпіони. Маленькі відвідувачі з великим захопленням стежили за показовими виступами спортсменів та презентаціями різних видів спорту.

Професійні тренери зможуть відповісти на всі запитання щодо обраного вами виду спорту та розповісти про систему шкіл та секцій по всьому місту Києва та області.

Нагадуємо, що виставка відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.

У завершальний день, 14 вересня 2013 року, о 13.00 в Центральній залі Українського дому відбудеться урочисте нагородження учасників виставкового форуму. Дипломи вручатиме Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Виставка-форум «Спорт та спортивна індустрія України»

Виставка триватиме:

з 13 по 14 вересня 2013 року в Українському домі

Години роботи виставки: 11.00-19.00

Вхід вільний.

Інформаційні партнери:

Інформаційний партнер SWIM Інформаційний партнер Спорт експрес Інформаційний партнер Информационный партнер