Європейські принципи Доброго управління у дії: рекомендації сільських громад щодо реформування земельних відносин та розвитку сільських територій

 
25 березня в Українському Дому з 10.00 по 13.00 відбудеться Круглий стіл по проекту програми європейського партнерства  Матра «Ініціативи щодо участі зацікавлених сторін на місцевому рівні у реформуванні земельних відносин та розвитку сільських територій».
 
Метою проекту є запровадження принципів Доброго управління у сфері земельних відносин та розвитку сільських територій на прикладі   пілотних територій у Бєлозерському районі Херсонської області та Фастівському районі Київської області. Виконання проекту  здійснюється міжнародною громадською організацією «Прімавера» за підтримки  Міністерства закордонних справ та Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
 
Під час Круглого столу громадські платформи представлять  урядовцям та всім зацікавленим сторонам  на національному рівні рекомендації щодо  земельного законодавства та політики сільського розвитку. Рекомендації  стосуються самих гострих проблем, що необхідно терміново вирішувати на політичному та законодавчому рівні, а саме:  орендних відносин та використання земель державної та приватної власності;розвитку прав громад та шляхів наповнення місцевих бюджетів; відновлення зрошення та диверсифікації підприємницької діяльності у контексті розвитку сільських територій.
 
До участі у Круглому столі та обговорення запрошені представники урядових установ( Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України, Державного агентства земельних ресурсів України, Державного агентства  водних ресурсів України), громадських організацій, науковці та освітяни, депутати Верховної ради.