Освіта та кар’єра – День студента 2014

13-15 листопада 2014 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудуться XXVI щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – День студента 2014" та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном”). Це різноплановий виставковий захід, присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном.

Мета проведення виставок:

  • - залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору;
  • - інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;
  • - поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування;

Під час роботи виставок кожен бажаючий матиме змогу отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном, безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів.

Тих, кого цікавить навчання в Україні, запрошуємо відвідати виставку «Освіта та кар’єра – День студента 2014», в якій будуть представлені українські виші, серед яких НТУУ «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури, Київський Національний Економічний Університет ім.В.Гетьмана, Київський Університет ім. Бориса Грінченка, Національна Академія Служби безпеки України та інші вищі навчальні заклади з різних регіонів України.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, від представників Європейської комісії, Міністерства науки і вищої освіти Польщі, Німецької служби академічних обмінів ДААД, Посольства Канади, Campus France Україна, Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційного розвитку та змісту освіти Міністерства освіти і науки України, коледжів, університетів.

Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном, а також тих, кого цікавлять програми вивчення іноземних мов, середня освіта в Україні або за кордоном, та, звичайно, вища освіта.

У виставках братимуть участь навчальні заклади і організації з України, Великої Британії, Ірландії, Франції, Німеччини, Канади, Японії, Швейцарії, Австрії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Греції, українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Чеський центр при Посольстві Чехії в Україні. Окремими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі та Франції.

Програма та перелік учасників виставки розміщені на сайтах: www.osvitainfo.com.ua, www.edu-abroad.com.ua

Урочисте відкриття - 13 листопада 2014 р. об 11.00.

Організатори заходів: Товариство «Знання України» за підтримки та участі Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Освіта та кар’єра – День студента 2014

Графік роботи:

13 - 15 листопада 2014 року,

з 11:00 до 18:00

15 листопада 2014 року,

з 11:00 до 17:00

Контакти

Тел.: (044) 287-37-43, (044) 237-85-43