Другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

 

14 та 15 квітня 2018 року в Українському домі відбувся другий грандіозний Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішували проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю відбулись два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Завдання для команд у проектах сезону були пов’язані із водними ресурсами. Після обрання теми команди розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням.

Відвідувачі спостерігали за грою роботів та із задоволенням долучалися до процесу: грали в робофутбол та у настільні ігри народів світу, змагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштовувати «бої сумо».

Технічна студія «Винахідник» запрошувала до зон мейкерства, архітектури та робототехніки. Наймолодші відвідувачі з радістю малювати із роботом Пікассо. А для вчителів та учнів відкрив працював осередок Minecraft: Education Edition – освітня версія другої за популярністю у світі гри після «Тетріс».

Також відвідувачі дізналися з перших вуст: як скерувати залежність дитини від гри у конструктивне русло, навчити створювати та підвищити емоційний інтелект за допомогою Minecraft.

Нагадаємо, що перший фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» відбувся в Українському домі навесні 2017 р., де діти пропонували розробки для роботи із вторинною сировиною. Тоді захід відвідали понад 10 000 осіб.

Графік роботи:

14-15 квітня

з 10 до 17 години

Вхід вільний.