Другий український «Рефракційний пленер’18»

 

18 та 19 жовтня 2018 р. в Українському домі проходив Другий український «Рефракційний пленер’18», на якому українські та закордонні вчені висвітлили новітні наукові дослідження по діагностиці та лікуванню катаракти, глаукоми, аномалій рефракції, косоокості, травми ока та інше.

Non stop проводилися майстер-класи, тренінги та wetlab за такими темами: сучасні методики розрахунку ІОЛ; внутрішньоочні введення препаратів; імплантація дренуючих пристроїв при глаукомі; сучасні методи діагностики і підбору оптичної корекції (для оптометристів); порушення постнатального рефрактогенеза у дітей; ергономіка при роботі з комп’ютером; діагностика і лікування косоокості мікропризмами; лікування косоокості ботулотоксином; контактна корекція; контактні лінзи «нічного ношення» в профілактиці міопії. Лектори і тренери Пленеру, були провідні та відомі науковці України, Австрії, Англії, Болгарії, Грузії, Індії, Латвії, Німеччини, Туреччини.
В рамках форуму відбулась виставка офтальмологічного обладнання та медикаментів провідних компаній України та світу. Також під час пленеру відбулась церемонії вручення Першої премії VI конкурсу науково-дослідницьких робіт молодих науковців; були вручені медалі імені Н.І. Пільман «За досягнення у дитячій офтальмології»; відзнаки Архангела Рафаїла «За досягнути успіхи у справі цілительства».

Графік роботи:

18 та 19 жовтня