Другий муніципальний ФОРУМ співвласників багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА СТОЛИЦЯ»

 

18 жовтня 2017 року в центральній залі Українського дому в рамках реалізації Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки Київська міська державна адміністрація за участю Комунального концерну «Центр комунального сервісу», Громадської організації «Платформа комфорту» та ТОВ «ПРИОРИТЕТ-2000» було проведено вже другий щорічний муніципальний форум співвласників багатоквартирних будинків «Енергоефективна столиця».

Відвідувачами форуму були представники ОСББ, ЖБК та звичайні мешканці м. Києва. У програмі форуму взяли участь та виступили заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О., а також представники Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, представники ЕСКО компаній, голів ОСББ та ЖБК.

Окрім цього, учасники брали участь у роботі круглих столів з обговорення актуальних для киян питань та мали змогу відвідати постійно діючу виставку підприємств, які спеціалізуються в галузі теплоенергозбереження.

Також під час форуму було проведено конкурс відеороликів від партнерів заходу на тему: «Найкращий енергоефективний проект нашої компанії» та нагороджено переможців.

Графік роботи:

18 жовтня