Друге Всеукраїнське Аграрне Віче "Сталий розвиток громад"

 

7 лютого в Українському домі за організаційної підтримки Всеукраїнської Аграрної Ради відбулось Друге Всеукраїнське Аграрне Віче "Сталий розвиток громад".

У заході взяли участь представники більш ніж 10 обласних рад України, які прийняли звернення до Верховної Ради і парламентських фракцій з вимогою відмінити норму про невідшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку, а також народні депутати і керівники аграрних підприємств.

Учасники обговорили план дій щодо прийняття законопроекту №7403-2, що відновлює відшкодування ПДВ при експорті усіх масляних культур, а також інші законодавчі ініціативи, на підтримці яких наполягають аграрії.

На Віче обговорювались рішення щодо створення міжфракційного депутатського об’єднання, метою якого є консолідація зусиль громадського сектору та політичних сил, що вирішили спільними зусиллями впроваджувати необхідні реформи у галузі сільського господарства. Наслідком цих реформ стане зростання аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходжень, валютної виручки, збільшення інвестицій у сільське господарство та захист прав власників й орендарів земельних ділянок.

Графік роботи:

7 лютого

о 14.00