«Для бійців від митців»

 

29 травня о 18:00 в Українському домі відбудеться відкриття виставки «Для бійців від митців», яку організували українські митці, які на волонтерських засадах, планують зібрати кошти на потреби бійців ЗСУ 24 бригади 2 батальойну.

Захід буде супроводжуватися аукціоном. Усі запропоновані художні твори, що будуть на виставці, можна буде придбати, а виручені кошти підуть на допомогу армії.

Метою проведення виставки і аукціону є надання можливості небайдужим громадянам долучитися до визвольної боротьби та моральної підтримки наших бійців, які боронять нашу землю від загарбників.

На виставці будуть представлені ікони, живопис, графіка, вітражі.

Участь у виставці взяли більше 60 митців зі Львова та Києва, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя.

Творчі люди завжди були символом свободи духа. Справжній художник тонко відчуває час і передає його пульс у своїх творах. Він не може залишатися байдужим до того, що відбувається на його землі. І сьогодні кращі майстри образотворчого мистецтва міста Лева та всієї України присвячують свою творчість боротьбі за незалежність і гідність Батьківщини.

Виставка працюватиме з 18:00 29 травня по 18:00 2 червня. Вхід вільний.

Виставка буде проведена за підтримки Ірини Луценко, Наталії Федорович.

Організатори:
Ірина Луценко, Наталя Федчишин, Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Колодка Сергій, волонтерське об’єднання «Добровольчий Тил».

Співорганізатори:
Міністерство соціальної політики, Адміністрація Президента, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім'я св.Кипріяна, ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва, іконописна майстерня "На СвятоЮрській горі".

Інформаційний спонсор – Всеукраїнське інформаційне агентство «Медіастар».

Дізнатись більше про умови виставки, аукціону Ви можете зв’язавшись з організаторами:
Олексій Чередніченко (іконописець) 067 117 66 50
Колодка Сергій (іконописець) 097 183 69 13

Графік роботи:

29 травня - 2 червня

Вхід вільний