Дитячий пісенний конкурс «Яскраві діти України»

 

17 лютого 2018 року в концертній залі Українського дому відбувся грандіозний гала-концерт Київського міського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». 26 юних киян змагалися за Гран-прі та право представляти столицю на національному фіналі конкурсу.

Засновники та організатори конкурсу – Громадська організація «Яскраві діти України», Київська міська рада і Київська міська державна адміністрація. Столичний конкурс проходить за підтримки секретаря Київської міської ради Володимира Прокопіва.

Починаючи з червня місяця в Україні тривають обласні етапи конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», заснованого народним депутатом України Ярославом Москаленком. Сотні талановитих дітей із різних куточків держави від найменшого села до великого мегаполіса змагаються за право взяти участь у всеукраїнському фіналі конкурсу, що відбудеться 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у місті Києві.

Головним призом конкурсу стане участь від нашої держави на міжнародному фестивалі «SanremoJunior-2018». До слова, лауреати обласних етапів мають додаткові можливості для творчої самореалізації. Зокрема, «Яскраві…» взяли участь у грандіозному концерті до 85-річчя Київської області, де виступили на одній сцені разом з Тіною Кароль, а також зірвали аншлаг на столичній сцені Палацу України на концерті Тараса Петриненка 17 листопада. Разом з тим, у жовтні кращі голоси проекту відвідали Азербайджан, де мали приголомшливий виступ у рамках BakuJazzFest-2017.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва. На Гала-концерті діти продемонстрували свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. А допоміг їм у цьому живий оркестр Bright band під керівництвом Івана Лопухова. Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, серед яких: поет і Народний артист України Юрій Рибчинський, легенда української естради, співак Тарас Петриненко, Народний депутат України Ірина Луценко, секретар Київської міської ради Володимир Прокопів та інші відомі українські зірки та громадсько – політичні особистості.

В якості журі на обласних етапах вже побували Ніна Матвієнко, Іllaria, Олег Собчук (СКАЙ), Антон Копитін, Віра Кекелія, Світлана Тарабарова, Tayanna, Роман Руссу, Dilara, Руслан Квінта, Марина Одольська, Гусейн Абдуллаєв.

І на завершення конкурсу дитячої творчості Київського міського етапу «Яскраві діти України», столиця обрала представницю, яка через місяць стане вокальною окрасою національного фіналу на сцені Палацу Україна та позмагається за право представити нашу державу на SanremoJunior-2018. Одноголосним рішенням зіркового журі (Тарас Петриненко, Юрий Рыбчинский, Alyosha, Roman Russu, TARABAROVA (official)), Володимир Прокопів, Ірина Луценко Гран-прі міського конкурсу з рук автора проекту Ярослава Москаленко отримала 10-тирічна Єва Терлецька за пісню «All about that bass». Разом з тим, були відзначені наступні учасникиу таких категоріях:

І категорія
І місце - Ольга Гарбузюк, «Proud Mary»;
ІІ місце - Анастасія Мартинюк, «Do you think»;
ІІІ місце - Діана Стасюк 9 років «Sound of silence».

ІІ категорія
І місце - Каріна Сотченко, «Rise like a phoenix»;
ІІ місце - Нікіта Ачкасов, «Adagio»;
ІІІ місце, спецприз від Оргкомітету - Софія Шкідченко, «I wanna be a cowboy's sweetheart».

ІІІ категорія
І місце - Поліна Дашкова, «Ederlezi»;
ІІ місце - Софія Цивінська, «Сяяла зіронька, сяяла»;
ІІІ місце - Валентин Хвищук, «You raise me up».

Приз глядацьких симпатій отримала Елеонора Севідова із піснею «Несе Галя воду». Спецпризом від представника Президента у Верховній Раді Ірина Луценко нагороджено Варвару Кошову із композицією «1944». Спецприз від організатора Київського міського етапу, секретаря Київради Володимира Прокопіва, одержала Ірина Биховченко за виконання твору «Пливе кача».

Графік роботи:

17 лютого

о 17:00

Вхід вільний.