Дитячий фестиваль «Надія нації»

 

Хто може об’єднати людей різного соціального статусу, політичних поглядів, віку чи віросповідання? Звичайно - діти! Саме діти є цим лакмусовим папірцем до примирення і прощення один одному в дні Великоднього посту для спільного руху в майбутнє.

Саме 15 березня 2017 року Український дім, як центр національної ідеї, став для Всеукраїнського журналу «Ukrainian People» площадкою для проведення грандіозного фестивалю дитячої творчості, краси і талантів «Надія нації 2017».

В рамках заходу проходив не тільки конкурс юних талантів, а й щорічний конкурс краси «Юна пані України». Участь у фестивалі взяли майже 200 дітей з різних регіонів України! Тетяна Петракова, організатор проекту, сказала про те, що наші діти - найталановитіші, і кожен подібний фестиваль це підтверджує. Сьогодні потрібен майданчик, де кожна дитина може розвинути свій творчий потенціал і утвердитися як особистість.

Всі учасники отримали неоціненний досвід і подарунки від організаторів і спонсорів.

Видання «Ukrainian People» та «Ukrainian Kids» не перший рік проводять подібні заходи для дітей та їх батьків. За три роки було реалізовано більше 100 соціальних проектів. За словами головного редактора журналу, організатора і автора цілого ряду соціальних проектів для дітей -Тетяни Петракової - «…подібні фестивалі користуються величезним успіхом. Всього за два тижні на участь в ньому було відправлено понад 500 заявок! Це говорить про високу довіру до нас і в який раз доводить, що українцям уже не цікаві порожні проекти шоу-бізнесу, а важливі заходи з культурними і національними цінностями, які є нагальними потребами сучасних українців.»

Графік роботи:

15 березня

з 14:30 до 18:00