«Діти за мир» (Kids for Peace)

18 березня в Українському домі відбулося урочисте відкриття соціального проекту «Діти за мир».
 
У січні 2015 стартував соціальний проект «Діти за мир».
 
Мета проекту - об'єднати дорослих навколо дитячої мрії, підштовхнути суспільство до дій, які допоможуть відновити мир в Україні, вимовити вголос мрії та цілі підростаючого покоління.
 
«Діти за мир» - це цикл заходів, які покликані розкрити світогляд дітей через творчість.
 
Організатори проекту: дружина народного депутата України Інна Силантьєва, громадські діячі Оксана Воробйова і Юлія Беженар привітали присутніх під час відкриття та побажали усім гостям заходу мирного неба над головою.
 
Директор Українського дому, Юрій Стельмащук, під час виступу наголосив на тому, що складна ситуація, яка панує у країні має підштовхнути батьків до того, щоб ще більше уваги приділити власній дитині, аби та могла жити щасливо та зростати у злагоді і любові.
 
В рамках проекту було проведено конкурс дитячих малюнків «Голуб - символ миру». Діти своїми малюнками показали, яким вони бачать мир в Україні.
 
Також, відбулося відкриття фотовиставки дитячих робіт - «Ким я хочу бути».
 
На всіх юних учасників і гостей чекала особлива програма і безліч безкоштовних майстер-класів від професіоналів, де кожна дитина змогла спробувати здійснити свою мрію, перевтілившись у представника однієї з професій, і зробити щось своїми руками.